| Wyświetleń:1012
zoomiconWEGOMA Polska automatyzuje AIFO GROUP

fot. WEGOMA

WEGOMA Polska automatyzuje AIFO GROUP

Wegoma Polska dostarczyła najnowsze przelotowe centrum obróbczo-tnące CNC FFA do aluminium i PVC do firmy AiFO Group zajmującej się produkcją drzwi przeszklonych dla przemysłu chłodniczego.


Maszyna została zaprojektowana pod dedykowane profile klienta, które charakteryzują się nietypowymi kształtami oraz małymi wymiarami (większość maszyn dostępnych na rynku nie pozwala na obróbkę tak małych profili). Centrum posiada  obrotowy agregat tnący z silnikiem 3kW pozwalający na pracę kilkuosiową, dzięki czemu operator może wybrać kierunek cięcia z od tyłu do przodu lub z góry na dół oraz głowice frezujące i wiercące pozwalające na zamontowanie do 11 narzędzi. 


Reklama
Magazyn załadowczy na profile 6 m uzyskuje prędkość przesuwu profila w osi X do 100 m/min, co decyduje o dużej wydajności maszyny. Narzędzia obrabiają profil w 3 osiach po jego zamocowaniu, co gwarantuje dokładność wykonania i wysoką jakość powierzchni obrabianej. Po obróbce profile są wytransportowane przez pasowy transporter wyładowczy.

Dzięki zautomatyzowaniu razem z Wegoma Polska czasochłonnego etapu przygotowania produkcji, AiFO Group może kilkukrotnie szybciej realizować swoje zlecenia, uzyskując wysoką jakość i powtarzalność obróbek.


Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.