| Wyświetleń:298
zoomiconBrookvent SPEED RACE 2019 rusza już 6 czerwca

fot. Brookvent

Brookvent SPEED RACE 2019 rusza już 6 czerwca

Już od 6 czerwca usłyszymy ryk silników gokartowych na torach w sześciu miastach Polski. Tego dnia startuje bowiem pierwsza edycja zawodów kartingowych w branży wentylacyjnej organizowanych przez Brookvent Polska. Do rywalizacji staną przedstawiciele firm z sektora stolarki okiennej. 


W eliminacjach Brookvent Speed Race w Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku zmierzy się ze sobą ponad 100 uczestników, aby wyłonić zwycięzców, którzy zmierzą się w Wielkim Finale w stolicy Dolnego Śląska. Jest o co walczyć, gdyż gra toczy się o wyjazd na finał Grand Prix Formuły 1 w Budapeszcie. 


Reklama

Zdrowa rywalizacja i odrobina adrenaliny towarzyszą nam wszystkim w biznesie, który prowadzimy na co dzień. Dlaczego nie dodać do tego szczypty zabawy i sportowego zacięcia? Mamy nadzieję, że event, który zapoczątkujemy w tym roku, trwale zakorzeni się w kalendarzu naszych partnerów biznesowych w kolejnych latach – mówi Tomasz Kowalski, Wiceprezes Brookvent Polska. 


Wszystkim Uczestnikom życzymy powodzenia. Do zobaczenia na mecie! – dodaje Tomasz Matuszak, Kierownik Działu Wentylacja Okienna. Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.