zoomiconLignum, czyli drzwi z powierzchnią naturalnego dębu

fot. Rodenberg

Lignum, czyli drzwi z powierzchnią naturalnego dębu

Europejski lider produkcji wypełnień drzwiowych, firma RODENBERG, przedstawiła nową linię produktów. Wypełnienia LIGNUM do drzwi aluminiowych i tworzywowych, na których zewnętrzna warstwa pokryta jest naturalnym drewnem dębowym.


Naturalna powierzchnia z drewna dębowego w modnym wzornictwie Vintage odzwierciedla charakter starego, rustykalnego drewna. Naturalne słoje powodują, że każdy model jest unikatowy. Celowo pozostawiono tutaj także naturalne nierówności powierzchni, co dodatkowo podkreśla styl Vintage. Warstwa drewniana może być od strony zewnętrznej lub dwustronnie. Jeżeli tylko od strony zewnętrznej, to strona wewnętrzna malowana jest na dowolny kolor lub okleinowana dowolną okleiną Renolit, Hornschuh lub Cova. Wymiar wypełnień jest dowolny, dowolna jest także szyba w modelach przeszklonych.


Reklama

Dodatkowo wraz z tą linią firma wprowadziła bardzo praktyczne pochwyty półokrągłe, które od strony zewnętrznej są płaskie, natomiast do strony wewnętrznej zaokrąglone. Także te pochwyty spotkały się z ciepłym przyjęciem na rynku.

RODENBERG to firma, która jako pierwsza wprowadziła do sprzedaży wypełnienia drzwiowe na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Produkcja odbywa się wyłącznie w Niemczech, gdzie firma ma 5 zakładów produkcyjnych. Ponieważ wypełnienia są sprzedawane w całej Europie, paleta produktów jest najszersza na rynku i obejmuje także wypełnienia nakładkowe do drzwi tworzywowych (żywica esposkydowa), wypełnienia ceramiczne typu CORTEN, wypełnienia betonowe Art-Beton, a także produkty we wszystkich grupach cenowych, od tanich do drogich.

Dalsze informacje na stronie www.rodenberg.ag lub pod adresem przedstawicielstwa w Polsce: office@door-panels.plRodenberg - Rofex
61-608 Poznań
Budzisława 26
tel. 502 082360

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.