zoomiconHS Inowa – innowacyjne drzwi przesuwne

fot. Śląska Fabryka Okien KNS

HS Inowa – innowacyjne drzwi przesuwne

Poszukując stale nowych rozwiązań dla swoich klientów, Śląska Fabryka Okien KNS wprowadza do oferty kolejną opcję drzwi przesuwnych, które ułatwiają aranżację przestrzeni. Jest to system przesuwny HS Inowa, który jest połączeniem niezwykłego komfortu uzyskanego dzięki przesuwnemu rozwiązaniu, a także wyjątkowej szczelności zawdzięczanej innowacyjnemu mechanizmowi zamykającemu.


Za szczelność odpowiadają tutaj precyzyjnie dopasowane uszczelki, które poprowadzone zostały po całym obwodzie, tworząc tak zwane uszczelnienie zamknięte. Wybierając system przesuwny HS Inowa, możemy być zatem spokojni, że czynniki atmosferyczne nie będą wpływać na komfort jego użytkowania.

HS Inowa  zapewnia elegancki i dyskretny design z inteligentnymi komponentami pełniącymi zaawansowane funkcje, jednocześnie niewidocznymi dla naszego oka. Do głównych zalet nowego systemu przesuwnego HS Inowa zaliczamy przede wszystkim:

» oszczędność przestrzeni, która umożliwia dowolną aranżacje;
» komfortową obsługę - łatwą i intuicyjną;
» ochronę przed wiatrem;
» wysoką izolację termiczną i akustyczną;
» wodoszczelność
» elegancki i wyważony design

System HS Inowa dostępny jest w szerokiej palecie oklein, zarówno z zakresu kolorów standardowych, jak i poza nimi.Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.