Inoutic, producent profili okiennych z PVC, oferuje nakładki aluminiowe, które dają producentom możliwość wyprodukowania okien w dowolnym kolorze z palety RAL.

fot. Inoutic/Deceuninck

Inoutic, producent profili okiennych z PVC, oferuje nakładki aluminiowe, które dają producentom możliwość wyprodukowania okien w dowolnym kolorze z palety RAL.

Klasyczny budynek z cegły czy nowoczesna forma – bez względu na styl, w którym chcemy zbudować nasz dom, jednym z najważniejszych elementów, jakie powinniśmy wziąć pod uwagę, są odpowiednio dopasowane ramy okienne. Inoutic proponuje możliwość wyprodukowania na indywidualne zamówienie ram (profili okiennych) dostosowanych stylem i kolorystyką do elewacji budynku. 


Niebieskie, zielone, żółte – takie jak sobie wymarzymy. Inoutic, producent profili okiennych z PVC, oferuje nakładki aluminiowe, które dają producentom możliwość wyprodukowania okien w dowolnym kolorze z palety RAL (system oznaczania barw). Oznacza to, że na etapie produkcji specjalne aluminiowe nakładki mogą zostać pomalowane na wymarzony kolor. Dzięki temu z łatwością dopasujemy okna do każdego typu budynku bez względu na styl, w jakim został zbudowany, czy jego kolorystykę. 

Jasne ściany, białe profile okienne – to klasyczne rozwiązanie. Jeśli jednak chcielibyśmy zdecydować się na inny styl, to wyróżniające się na tle ciemnych murów białe profile mogą zepsuć cały efekt – zwłaszcza, jeśli marzymy o zastosowaniu w domu dużych przeszkleń. Kolorowe profile z kolei bardziej narażone są na działanie temperatury (np. nagrzewają się od słońca), przez co przy ich zastosowaniu występują ograniczenia w wymiarach okien. Wtedy najlepszym rozwiązaniem są nakładki aluminiowe stanowiące swojego rodzaju zewnętrzną ochronę profili przed warunkami atmosferycznymi. W efekcie, bez względu na kolor nakładek, możliwe jest wykonanie okien o większych rozmiarach.

Szeroka paleta możliwych do zastosowania kolorów i efekt w postaci designerskiego wyglądu to jednak nie jedyne zalety tego rozwiązania. Dodatkową zaletą zastosowania nakładek jest fakt, że stanowią one połączenie odporności aluminium i parametrów termicznych okien z PVC – nakładkę montuje się od strony zewnętrznej, a więc tam, gdzie okno jest szczególnie narażone na działanie czynników atmosferycznych i zanieczyszczenia.

Budując dom, powinniśmy pamiętać, że jego ostateczny wygląd kształtuje nie tylko kolor elewacji czy rodzaj dachu. To przede wszystkim detale wykończenia decydują o tym, jak prezentuje się nasz wymarzony dom. Inoutic proponuje swoim klientom rozwiązanie, które zdecydowanie wpływa na estetykę. Dzięki zastosowaniu nakładek aluminiowych okno zyskuje unikalny charakter, zapewniający ponadczasowy design w połączeniu z najwyższymi parametrami użytkowymi. Po prostu wygląda jak produkt luksusowy, na który każdy może sobie pozwolić – mówi Krzysztof Kalita, manager produktu Inoutic. 
Reklama


Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o.
62-020 Swarzędz-Jasin
ul. Poznańska 34
tel. 061 8187000
fax 061 8187001

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.