Fabryka Team-Plast

fot. Team-Plast

Fabryka Team-Plast

Team-Plast postawił na automatyzację w dziale aluminium inwestując w 4-osiowe centrum obróbcze elumatec SBZ 140.  Jest to nowoczesne centrum, które zostało zaprojektowane dla ekonomicznej i wydajnej obróbki profili aluminiowych i cienkościennych profili stalowych. 

Wszystkie procesy obróbcze, jak frezowanie, wiercenie i gwintowanie odbywają się na nieruchomym profilu, co gwarantuje najwyższą precyzję. Współbieżny magazyn narzędziowy, wyposażony w 8 narzędzi, zapewnia krótkie czasy ich wymiany, a w efekcie optymalne cykle obróbki. Dwie oddzielne strefy obróbcze pozwalają na obróbkę w trybie wahadłowym, co przyspiesza proces produkcyjny, jednocześnie pozwalając na zwiększenie wydajności. 

Centrum obróbcze elumatec SBZ 140

Jest to pierwsze centrum obróbcze elumatec do aluminium w firmie Team-Plast, choć firmy już od 15 lat współpracują ze sobą w zakresie dostawy maszyn, takich jak: centra obróbcze do PCW, piły dwugłowicowe, frezarki, urządzenia montażowe czy też  linie zgrzewająco-czyszczące.

Jakość i niezawodność maszyn to bardzo ważne czynniki, ale liczą się także wsparcie, partnerstwo i profesjonalne doradztwo, dlatego stawiamy na rozwiązania proponowane przez elumatec – mówi Szymon Brzozowski, dyrektor zakładu Team-Plast.Reklama


Elumatec Polska Sp. z o.o.
62-300 Września
ul. Przemysłowa 10
tel. 61 437 70 00
tel. 61 437 70 00 wew. 24 - CZĘŚCI
tel. 61 437 70 00 wew. 23 - SERWIS
fax 61 437 70 06

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.