FAKRO Sp. z o.o.

Logo FAKRO Sp. z o.o.

wpis pełny

Firma przynależy do:
Siedziba firmy FAKRO

Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Przez kilkanaście lat z małej rodzinnej firmy rozwinęła się w międzynarodową korporację.

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów związanych z poddaszem, spełniających oczekiwania klientów na całym świecie. Stawiając sobie te cele troszczymy się jednocześnie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz ochronę środowiska.
 
Obecnie GRUPA FAKRO to:

FAKRO jest producentem szerokiej gamy wyrobów, które umożliwiają komfortowe zamieszkiwanie na poddaszu. Należą do nich:

FAKRO to również znaczący światowy producent składanych schodów strychowych, oferujący całą paletę produktów do wszystkich możliwych zastosowań.

Aktualności FAKRO Sp. z o.o.

Maseczki ochronne od FAKRO dla nowosądeckiego szpitala

2020-04-01

Maseczki ochronne od FAKRO dla nowosądeckiego szpitala

Sądecka firma FAKRO, na ręce z-cy dyrektora Bogusława Latacza, przekazała szpitalowi w Nowym Sączu 800 sztuk własnej produkcji maseczek ochronnych.

Case study FAKRO: Nowy początek

2020-03-30

Case study FAKRO: Nowy początek

Odnowiony budynek GCE wygląda z zewnątrz świeżo i stylowo. Okna dachowe osadzone na odpowiedniej głębokości nie zakłócają estetyki dachu i efektownie ubogacają cały efekt wizualny.

Kino Kobiet FAKRO

2020-03-11

Kino Kobiet FAKRO

Z okazji Dnia Kobiet, panie pracujące w firmie FAKRO razem wybrały się do kina. W akcji „Kino Kobiet FAKRO” wzięło udział aż 450 Pań.

Więcej

Produkty i usługi FAKRO Sp. z o.o.

Okna drewniano-aluminiowe INNOVIEW

Okna drewniano-aluminiowe INNOVIEW

Okna drewniano-aluminiowe FAKRO wykonane są tylko z najwyższej jakości drewna. Okładzina aluminiowa posiada bardzo wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, wykonana jest z surowca najwyższej jakości i jest bardzo łatwa w utrzymaniu, a drewniana rama zapewnia przytulny klimat wnętrza pomieszczenia. Pełna paleta RAL w...

Drzwi uchylno-przesuwne PSK INNOVIEW

Drzwi uchylno-przesuwne PSK INNOVIEW

Drzwi uchylno-przesuwne oprócz funkcji przesuwu posiadają także możliwość uchyłu, co pozwala na swobodne wietrzenie pomieszczenia przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Kształt ramy aluminiowej, jak i samego profilu drewna, pozwala na idealne wkomponowanie drzwi uchylno-przesuwnych z innymi drewniano-aluminiowymi...

Drzwi podnoszono-przesuwne HST INNOVIEW

Drzwi podnoszono-przesuwne HST INNOVIEW

Drzwi podnoszono-przesuwne mimo swoich gabarytów są niezwykle komfortowe w użytkowaniu, a olbrzymie przeszklenia wpuszczają do wnętrza jeszcze więcej promieni słonecznych. Otwarte i podczas otwierania nie zabierają miejsca w pomieszczeniu. Zwiększają wizualną przestrzeń pomieszczenia. Duże przeszklenia i drzwi tarasowe są...

Więcej

Filmy FAKRO Sp. z o.o.

Videoblog #7: Mądre Projektowanie

Videoblog #7: Mądre Projektowanie

O mądrym projektowaniu opowiada Robert Konieczny – Ambasador marki FAKRO, zapraszamy do oglądnięcia videobloga.

Videoblog #6: Sztuka w architekturze

Videoblog #6: Sztuka w architekturze

Człowiek od zawsze lubi otaczać się pięknem, estetyka pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Tak samo działa to w architekturze. Dobrze zaprojektowana przestrzeń zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna może nas kształtować. Architekt Robert Konieczny, Ambasador FAKRO podkreśla: „Nie mówimy tutaj o funkcji pomieszczeń, bo ona...

Videoblog #5: Robert Konieczny o odpowiedzialności

Videoblog #5: Robert Konieczny o odpowiedzialności

Odpowiedzialność …, każdy interpretuje ją na swój sposób. Zobacz, co o odpowiedzialności w architekturze mówi Robert Konieczny, Ambasador marki FAKRO.

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.