FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o.
Sp.k.

Logo FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.

wpis pełny

Fimtec-Polska z miejscowości Wysogotowo jest od 1997 roku dostawcą maszyn i urządzeń do produkcji stolarki okiennej z PCV i aluminium. Współpracujemy z najlepszymi producentami maszyn z całej Europy, zapewniając naszym Klientom kompleksowe doradztwo na ich drodze rozwoju. 

Strategią naszej firmy jest dostarczanie producentom stolarki okiennej maszyn spełniających najwyższe, wysublimowane oczekiwania techniczne i technologiczne. Fimtec wybiera z palety produktów swoich dostawców i oferuje wyłącznie te modele maszyn, które zapewniają ich Użytkownikom przemysłową wydajność produkcyjną zachowując przy tym swoje wysokie walory techniczne przez wiele lat.

Najlepsze rozwiązania technologiczne wymagają zapewnienia profesjonalnej obsługi serwisowej. Fimtec znany jest z wyznaczania na polskim rynku poziomu jakościowego obsługi serwisowej. W dziale technicznym naszej firmy pracują wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, dzięki czemu możemy z pełną odpowiedzialnością oferować naszym Klientom najnowocześniejsze maszyny sterowane numerycznie. Zespół techników z dużym stażem oraz bezcennym doświadczeniem zyskał już Państwa zaufanie, czego potwierdzeniem jest rosnąca liczba Klientów korzystających z jego usług. Obecne działanie Fimtec-Polska zmierzają do podniesienia standardu obsługi serwisowej oraz wypracownia i wdrożenia nowego modelu współpracy z naszymi Klientami w całej Polsce.

Dla dynamicznie rozwijających się producentów stolarki przygotowaliśmy specjalną ofertę maszyn, oferowanych pod marką handlową HI-TEC. Urządzenia wchodzące w jej skład charakteryzują się szczególnie wysoką jakością wykonania oraz nowatorską konstrukcją.

Aktualności FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.

Drutex S.A. automatyzuje się z FIMTEC-POLSKA

2019-10-22

Drutex S.A. automatyzuje się z FIMTEC-POLSKA

Producent z siedzibą w Bytowie zainwestował w najnowsze rozwiązania oferowane przez FIMTEC-POLSKA, a wytwarzane przez GRAF – SYNERGY w Modena Motor Valley we Włoszech.

Z wizytą w Graf Synergy. KNS ponownie stawia na Fimtec-Polska

2019-10-02

Z wizytą w Graf Synergy. KNS ponownie stawia na Fimtec-Polska

W ubiegłym tygodniu właściciele firmy KNS odwiedzili siedzibę Graf Synergy, gdzie zapoznali się z oferowanymi przez GS nowościami, w szczególności z najnowszą wersją robota SL4-FF EVO.

Kolejna realizacja dotacyjna z Fimtec-Polska

2019-08-26

Kolejna realizacja dotacyjna z Fimtec-Polska

Fabryka Okien Tradycja z Nowego Sącza, korzystając z rozwiązań oferowanych przez Fimtec-Polska, inwestuje w rozwój produkcji stolarki otworowej.

Więcej

Produkty i usługi FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.

FOM INDUSTRIE srl

FOM INDUSTRIE srl

Więcej informacji pod  https://www.fomindustrie.com/en

F16 JO - automat do wiercenia otworów pod zawiasy

F16 JO - automat do wiercenia otworów pod zawiasy

 Nasz projekt F16 JO! to automat do wiercenia otworów pod zawiasy, który jest skuteczną alternatywą do wiercenia otworów za pomocą szablonów lub na centrach obróbczych. F16 JO! wykonuje w jednym cyklu roboczym otwory dla zawiasów górnego i dolnego głowicami wielowrzecionowymi co daje nam bardzo dużą wydajność. Czas odwiercania...

CAT 500 P

CAT 500 P

trzy kąty cięcia: 45°-90°-45° niezależny panel sterowania z komputerem DELL zawierającym: monitor LCD 15", klawiatura, mysz, wyjście USB, Windows XP PROFESSIONAL obrotowa tarcza tnąca CAT 500 - ø500 Z=120 długość stacji załadowczej - 7000mm długość stacji odbiorczej - 3000mm napęd popychacza profili z...

Więcej

Filmy FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.

Centrum FABCUT-3BS + ASG + RMA

Centrum FABCUT-3BS + ASG + RMA

- cięcie, - obróbka PCV, - wkręcanie stali, - wiercenie w stali, - montaż zaczepów.

SL4-FF BREAKING TEST

SL4-FF BREAKING TEST

Breaking test performed with PVC profiles and glass fiber after welding with the new V-Perfect standard that does NOT require welded corner cleaning.

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.