Perito s.r.o.

Logo Perito s.r.o.

wpis pełny


PERITO to czeska firma założona w 1995 roku przez Panów: Josef Koči i Milan Valášek.

Produkuje wypełnienia drzwiowe. Jak mówią sami Właściciele: „nasze drzwi stały sie częścią tysięcy domów w całej Europie“.

 

Zakład funkcjonujący w Znojmie, na południu Moraw, rozwija sie bardzo dynamicznie, stale zwiększając możliwości produkcyjne, asortyment wyrobów, utrzymując wysoką jakość.

Firma spełnia oczekiwania klientów co jest wyrażone systematycznym pozyskiwaniem nowych klientów.

W swoim portfolio produktów firma PERITO posiada wypełnienia PVC z płyt ABS i HPL, kompozytowe z włókna szklanego GFK i aluminiowe.  Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ

 


Model PERITO Isabela ET

Model PERITO Michaela,
Seria Elegance


Model PERITO Viola,
Seria Vizual


Model PERITO Jarmila,
Seria Elegance

 

Na ofertę składa się wzornictwo wypełnień w kilku grupach z których wiodącą jest linia Entry. Są tam bardzo ciekawe wypełnienia z płyt GFK, w różnych kolorach, z aplikacjami zrównanymi powierzchniowo. Płyty z włókna szklanego GFK pozwalają na wyprodukowanie wypełnień w większych rozmiarach niż jest to dopuszczalne w innych seriach z PVC. Perito współpracuje z bardzo znanym projektantem, Panem Petrem Novaque. Ambicją firmy jest obecność w każdym segmencie ekonomicznym i zaspokojenie zarówno potrzeb: minimalistycznych jak i wyrafinowanych. Na szczególną uwagę zasługują również wypełnienia aluminiowe z serii Alu Smart i Alu Design.

 


Model PERITO Liberty AD

Model PERITO Penelope AD

Model PERITO Destiny AD

 

Klientami PERITO są generalnie producenci okien i drzwi, z PVC i aluminium. Jako partnerów poszukujemy również firmy, które zajmują się dalszą dystrybucja wyrobów. Zależy nam bardzo na nawiązaniu stałych kontaktów z partnerami stawiającymi sobie i kooperantom ambitne i innowacyjne cele.

Obecnie firma PERITO współpracuje z kilkudziesięcioma klientami w Polsce. Celem firmy na najbliższy czas jest podwojenie obrotów w Polsce.Firma jest bardo dobrze znana na rynku: czeskim, słowackim, austriackim i francuskim.

 

Do końca 2019 roku planowane jest pozyskanie jeszcze szerszego rynku wypełnień drzwiowych w Polsce.

Przedstawiciel Handlowy; Pan Sławomir Pałczyński jest do Państwa dyspozycji pod nr tel. 0048 604 225 290 lub mailowo: palczynski@perito.cz


Aktualności Perito s.r.o.

Aluminiowe drzwi Viola od Perito

2019-08-13

Aluminiowe drzwi Viola od Perito

Aluminiowe drzwi Viola należą do serii ALU SMART Perito, w której można wybierać spośród najpopularniejszych kształtów i nowych modnych modeli.

Plastikowe drzwi wejściowe Perito

2019-07-29

Plastikowe drzwi wejściowe Perito

Plastikowe drzwi wejściowe łatwo dostosowują się zarówno do nowoczesnych budynków, jak i klasycznych domów. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj drzwi, kolor i elementy dekoracyjne.

Drzwi z wypełnieniem ABS od Perito

2019-07-23

Drzwi z wypełnieniem ABS od Perito

Drzwi wejściowe z tworzywa ABS są podstawową linią drzwi PERITO. Wykonane są z próżniowo prasowanych plastikowych płyt ABS.

Więcej

Produkty i usługi Perito s.r.o.

ALU DESIGN - Aluminiowe drzwi wejściowe

ALU DESIGN - Aluminiowe drzwi wejściowe

Aluminiowe drzwi wejściowe o konstrukcji ALU wyróżniają się jakością i perfekcyjnym  wykończeniem nawet najmniejszych detali . Ponadto oferują: Wysoką  wytrzymałość i trwałość Żywotność przez  dziesięciolecia Nowoczesny i  oryginalny design Doskonałe  właściwości...

ALU SMART - Aluminiowe drzwi wejściowe

ALU SMART - Aluminiowe drzwi wejściowe

Aluminiowe drzwi wejściowe ALU SMART odpowiadają aktualnym trendom i pomysłom dzisiejszego klienta. Oferują wysoką jakość i wybór najpopularniejszych modeli.  Zalety serii ALU SMART:   Zewnętrzne płyty alu 2 mm Wypełnienie wsadowe Wypełnienie jednostronnie nakładkowe Lakierowane proszkowo Folia dekoracyjna...

Szklane drzwi wejściowe GLASS

Szklane drzwi wejściowe GLASS

Połączenie aluminiowych drzwi i całkowicie szklanego panelu stworzyło stylistykę w ostatnich latach. Oprócz oryginalnego projektu, drzwi frontowe Glass mają inne zalety:   Są trwałe i stabilne Oświetlają wnętrze Mają dobre właściwości termoizolacyjne Zewnętrzna płyta z utwardzonego szkła 6 mm ...

Więcej

Filmy Perito s.r.o.

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.