METAL-PLAST

Logo METAL-PLAST

pakiet medialny

Profile transportowo-montażowe Regranulaty PVC Recykling PVC

Założona w 1993 roku Spółka Metal-Plast od samego początku koncentruje swoją działalność wokół recyklingu profili okiennych i drzwiowych z PVC. Na rynku jest znana z wysokiej jakości usług odbioru i mielenia odpadów oraz produkcji wysokogatunkowego regranulatu PCV. Z czasem firma poszerzyła swoją ofertę i stała się znaczącym producentem produktów do transportu i montażu stolarki otworowej. Do asortymentu firmy można zaliczyć profile transportowo-montażowe (tzw. listwy podokienne), profile montażowe ECO-TERM, osłony ram renowacyjnych i kości zgrzewne.

 

Inwestowanie w najnowsze technologie, doskonalenie procesu produkcji, a przede wszystkim wiedza, zaangażowanie i rozwój pracowników firmy pozwoliły przedsiębiorstwu stać się liderem branży. Metal-Plast jest obecnie największym recyklerem twardego PVC w Polsce i posiada silną pozycję na 5 rynkach zagranicznych: Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy oraz Austria. Firma rocznie przetwarza 25 tys. ton odpadu PVC oraz produkuje 8 mln metrów bieżących profili PVC.

 

Aktualności METAL-PLAST

METAL-PLAST dziękuje swoim partnerom za wkład w ochronę środowiska

2020-04-17

METAL-PLAST dziękuje swoim partnerom za wkład w ochronę środowiska

Za tym niezwykłym sukcesem stoją setki firm, które zdecydowały się wspólnie z METAL-PLAST uczestniczyć w procesie recyklingu.podziękowania.

Branża wyróżniła innowacyjny ECO-TERM

2020-03-31

Branża wyróżniła innowacyjny ECO-TERM

W trakcie dwóch dni konferencji uczestnicy mogli wziąć udział w wykładach oraz panelach dyskusyjnych. Impreza była również okazją do zapoznania się z aktualną ofertą wielu wystawców, w tym firmy Metal-Plast.

Więcej

Produkty i usługi METAL-PLAST

Kości zgrzewne Metal-Plast

Kości zgrzewne Metal-Plast

Innowacyjne rozwiązanie w zakresie rozpierania w cztery strony, gwarantuje perfekcyjne centrowanie elementu oraz prawidłowe trzymanie we wzmocnieniu. Centralnie umieszczony klin rozpiera niezależne elementy trzonu kości, które bezpośrednio przylegają do ścian profili stalowych. Łatwe, szybkie, pewne mocowanie, jednym ruchem przy...

PRZEMIAŁ PVC I REGRANULATY

!PRZEMIAŁ PVC I REGRANULATY

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów regranulatów PVC. Nasze tworzywa są obecne na rynku od 1993 r. Aktualnie roczna produkcja wynosi blisko 15 tysięcy ton regranulatu PVC, a jego najwyższa jakość jest motorem, który napędza coraz większy popyt rynkowy na nasz produkt.  

Więcej

Filmy METAL-PLAST

Odpowiedzialny recykling to wyzwanie dla nas wszystkich

Odpowiedzialny recykling to wyzwanie dla nas wszystkich

Przedstawiamy krótki film stworzony na podstawie prezentacji, którą zaprezentowaliśmy na 28 Konwencie Stolarki VIP w Gniewie.

Rozwiązanie do montażu stolarki okiennej i drzwiowej ECO-TERM

Rozwiązanie do montażu stolarki okiennej i drzwiowej ECO-TERM

- Profil do montażu okien w warstwie docieplenia, - Profil do montażu drzwi z progami aluminiowymi, - Profil do montażu rolet podtynkowych, - Profil do montażu drzwi z progami pvc,

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.