MACO POLSKA Sp. z o.o.

Logo MACO POLSKA Sp. z o.o.

wpis pełny

MACO Polska Sp. z o.o.

Lider na polskim rynku okuć do okien, drzwi i systemów przesuwnych. Firma została założona w 1998 roku. Od 2005 roku funkcjonuje w Gliwicach w pełni zautomatyzowany centralny magazyn, a głównym celem firmy jest optymalizacja usług logistycznych w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W 2017 roku został otwarty zakład montażowy w Gliwicach, w którym już teraz znalazło zatrudnienie ponad 150 osób. To piąty zakład MACO na świecie, a drugi poza terytorium Austrii.

 

 

 

 

 

Aktualności MACO POLSKA Sp. z o.o.

Aluminium w natarciu

2020-03-13

Aluminium w natarciu

Okna PVC uznawane są za ekonomiczne i łatwe w utrzymaniu, a okna drewniane podkreślają atmosferę przytulności. Jakie zalety mają okna z aluminium, które właśnie nabierają wiatru w żagle?

mTRONIC – niewielki multisensor MACO o dużych możliwościach

2019-07-22

mTRONIC – niewielki multisensor MACO o dużych możliwościach

Okna i drzwi coraz częściej wyposażane są w elementy „inteligentne", czyli elektronikę, która pomaga nam w codziennym życiu w wielu obszarach.

4safecoating – nowa generacja ochrony przed korozją

2018-09-19

4safecoating – nowa generacja ochrony przed korozją

MACO przedstawiło nowość w swojej ofercie: 4safecoating, czyli innowacyjną ochronę antykorozyjną nowej generacji, przeznaczoną do zamków drzwiowych.

Więcej

Produkty i usługi MACO POLSKA Sp. z o.o.

Koncept okna przyszłości

!Koncept okna przyszłości

Nasza wizja okna przyszłości jest bardzo ciekawa: to rozwiązanie uniwersalne, bezpieczne i w pełni automatyczne. Okucia w oknie przyszłości to nie tradycyjne okucia obwiednuiowe, ale moduły okuciowe. Odpowiadają one za wszystkie funkcje okna: rozwarcie, obrót, uchylenie, odchylenie, odstawienie, bezpieczne wietrzenie i tryb...

Koncept klamki przyszłości

!Koncept klamki przyszłości

Niezwykła klamka ze wspomaganiem - wystarczy dotknięcie jednego palca, aby okno otworzyło się lub uchyliło. Klamka przyszłości napędzana jest akumulatorem, który wymaga naładowania co jakiś czas. Nie jest konieczne prowadzenie instalacji elektrycznej ani żadnego okablowania. Klamka przyszłości współpracuje ze...

Klamki MACO Unity

Klamki MACO Unity

Wysokiej jakości klamki okienne wykonane ze stali szlachetnej, dostępne w następujących wersjach: standardowej, z przyciskiem i kluczykiem. Wariant z blokadą został przebadany pod kątem odporności na wyrywanie i wykręcanie (co najmniej 100Nm wg normy EN13126-3). Klamki UNITY to nie tylko doskonała jakość, ale też...

Więcej

Filmy MACO POLSKA Sp. z o.o.

Jak wyglądają okna i drzwi przyszłości?

Jak wyglądają okna i drzwi przyszłości?

Artur Wróbel z branżą stolarki związany jest od ponad 16 lat, a od ponad 8 lat z MACO. Zapytaliśmy go o nowe rozwiązania tzw. "okna przyszłości" oraz o nowy zakład produkcyjny w Gliwicach. Wywiad odbył się 21 czerwca 2018 w siedzibie MACO Polska przy ulicy Jana Gutenberga w Gliwicach.

Z MACO jest bezpieczniej

Z MACO jest bezpieczniej

Nowe produkty MACO zaprezentowane podczas targów Fensterbau Frontale 2018: mTronic, próg 0 mm do dwuskrzydłowych drzwi balkonowych, MACO Secuair, okno z PVC w klasie RC 3.

MACO - Uszlachetnianie powierzchni

MACO - Uszlachetnianie powierzchni

W ramach własnej produkcji MACO stosuje siedem metod uszlachetniania powierzchni. Tym samym oferujemy najszersze w całej branży spektrum powlekania powierzchni w ramach własnej produkcji. Do naszych metod powlekania należą: ekstremalnie zatrzymująca korozję TRICOAT-PLUS, Silber-Look (galwanizacja), RUSTICO-PREMIUM-PLUS (pokrywanie...

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.