Firma PETECKI

Logo Firma PETECKI

wpis pełny

Biuro handlowe i zakład produkcyjny w Łasku

Firma „PETECKI” zaliczana jest do ścisłej czołówki polskich firm produkujących i montujących stolarkę okienną najnowszej generacji z PCV i aluminium.  Wizytówką firmy jest najwyższa jakość, trwałość i niezawodność potwierdzone licznymi certyfikatami.

Firma „PETECKI” to marka zapewniająca perfekcyjne i nowoczesne rozwiązania w technice okiennej i drzwiowej.
Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, konsekwentnie wdraża nowe technologie dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz użyteczności publicznej. 

Firma „PETECKI” została założona w 1995 r., w Łodzi przez małżeństwo Edytę i Ignacego Peteckich. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w krótkim czasie zajęła jedno z czołowych miejsc wśród producentów stolarki otworowej w Polsce, a z biegiem lat również w Europie. Potwierdzeniem tego jest stały wzrost zamówień i poszerzające się rynki zbytu.

Rosnący popyt przyczynił się do rozbudowy potencjału wytwórczego Firmy „PETECKI”. Aktualnie produkcja okien i drzwi z PCV oraz aluminium odbywa się w czterech zakładach produkcyjnych – w Łodzi, Łasku, Gostyninie i Chrapczewie na łącznej powierzchni 26 000 m2.

Fabryka w Łasku k. Łodzi - pozwalająca produkować okna na najwyższym europejskim poziomie - zaliczana jest do najnowocześniejszych w Europie. To przeszło dwuhektarowy obiekt. Obok hali produkcyjnej znajdują się biura projektowe, konstrukcyjne oraz sale konferencyjne. Tu mieści się także dział techniczny, dział logistyki i transportu, dział obsługi i kontaktów z partnerami handlowymi, a także fabryczny salon sprzedaży.
Firma „PETECKI” precyzyjnie wyznacza politykę swojego działania i konsekwentnie ją realizuje. Jej nadrzędnym celem jest spełnianie wymagań i oczekiwań klientów, dlatego stawia na wysoki poziom fachowości idący w parze z rozwijaniem nowoczesnych technologii produkcyjnych oraz nieustannym kształceniem kadry.
Firma „PETECKI” zapewnia wysoką jakość produktów i obsługi oraz wszechstronną ofertę uwzględniającą indywidualne potrzeby kupujących.
Firma „PETECKI” wykonuje nie tylko okna i drzwi, ale także przeszklone konstrukcje fasad budynków i ogrody zimowe. Oferuje również: okna dachowe, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, moskitiery, parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Zapewnia klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Zakres wykonywanych usług obejmuje również: pomiary, doradztwo, transport, demontaż i montaż stolarki, obróbkę otworów budowlanych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Aktualności Firma PETECKI

Spółka Petecki Enterprises otrzymała nagrodę za okno z szybą fotowoltaiczną

2020-03-16

Spółka Petecki Enterprises otrzymała nagrodę za okno z szybą fotowoltaiczną

W dniach 6-8 marca odbyły się Targi Budownictwa w Rzeszowie, nagrody zostały przyznane najlepszym produktom w branży budowlanej.

Fabryka PETECKI zaprezentowała okno z szybą fotowoltaiczną Future Energy Line

2019-10-09

Fabryka PETECKI zaprezentowała okno z szybą fotowoltaiczną Future Energy Line

Future Energy Line to innowacyjna technologia transparentnych szyb z powłoką z kropek kwantowych. Kropki kwantowe absorbują więcej i w szerszym zakresie niż krzem.

Nowe okucia Roto NX w oknach PETECKI

2019-04-08

Nowe okucia Roto NX w oknach PETECKI

Roto NX to system okuć, który znakomicie wpisuje się w potrzeby nowoczesnej architektury oraz spełnia preferencje pod kątem wszystkich istotnych parametrów.

Więcej

Produkty i usługi Firma PETECKI

ALU Future Line MB 104

ALU Future Line MB 104

Okna w tym systemie to produkt najwyższej klasy, wykorzystywane do produkcji profile dzięki bardzo wysokiej izolacyjności spełniają kryteria elementów stosowanych w budownictwie pasywnym, co potwierdza certyfikat Instytutu Domów Pasywnych PHI Darmstadt. Zwiększona głębokość zabudowy  (95mm dla ramy i 104mm dla...

BRAMA CITY LINE

BRAMA CITY LINE

Bramy rolowane CITY LINE  stanowią idealne rozwiązanie dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego. Duży wybór kolorów z palety RAL. Istnieje możliwość okleinowania oraz wykonania bikoloru, co sprawia, że bramy CITY LINE idealnie harmonizują się z kolorem stolarki okiennej oraz elewacją budynku.

ROLETY ADAPTACYJNE

ROLETY ADAPTACYJNE

Przeznaczone są do stosowania w budynkach nowo wznoszonych oraz podczas modernizacji już istniejących. Dzięki bogatej gamie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku. Czoło skrzynki jest jednocześnie podkładem pod dowolny materiał wykończeniowy, dzięki czemu pozostaje ona niezauważalnym...

Więcej

Filmy Firma PETECKI

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.