Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o.

Logo Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o.

wpis pełny

Inoutic jest częścią Grupy Deceuninck (www.deceuninck.com) jednego z największych na świecie producentów systemów profili PVC do produkcji stolarki otworowej, oraz systemów tarasowych i elewacyjnych w technologii Twinson, która może poszczycić się ponad 50-letnim doświadczeniem. 
 
Tworzymy i rozwijamy technologie produkcji z PVC i materiałów kompozytowych. W naszych fabrykach w Bogen (Niemcy), Jasinie (Polska) i Popuvkach (Czechy) przeprowadzamy pełne procesy produkcyjne - od wstępnego projektu produktu, poprzez jego testy laboratoryjne, aż po wytłaczanie i okleinowanie. Dzięki naszym zaawansowanym technologicznie produktom łączymy w kreatywny i innowacyjny sposób świat zewnętrzny z wnętrzem wszystkich rodzajów budynków. Nasze profile do produkcji stolarki otworowej i produkty budowlane są oceniane, nie tylko przez ekspertów, ale i swoich użytkowników, jako jedne z najlepszych na świecie.
 
W Polsce działamy od 1993 roku. Nasze produkty zdobyły uznanie wśród producentów stolarki otworowej, jak i użytkowników głównie dzięki bardzo wysokiej jakości. Korzystamy z siły integracji w Grupie Deceuninck, co pozwala na surową kontrolę każdego etapu produkcji.
 
Nasz cel / Najwyższa jakość
Przy projektowaniu naszych rozwiązań inspirujemy się nowoczesnym designem, ekologią oraz architekturą przyszłości. Naszym celem jest nie tylko zaspokojenie dzisiejszych wymagań naszych klientów, ale również tych, które przyniesie przyszłość.
 
Wszystkie nasze produkty przechodzą szereg rygorystycznych testów pod kątem wytrzymałości, trwałości, oraz jakości wykończenia.
 
Większość produktów jest certyfikowana przez znane międzynarodowe instytuty badawcze potwierdzające trwałość, bezpieczeństwo i wydajność energetyczną - czyli standard, przypisany do marki Inoutic.
www.inoutic.pl

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.