tremco illbruck Sp. z o.o.

Logo tremco illbruck Sp. z o.o.

wpis pełny

tremco illbruck – dane w pigułce

 

- Należy do grupy kapitałowej RPM International;

- Zatrudnia 1100 pracowników w Europie;

- Jest obecna w 25 państwach Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu;

- Centrala w Kolonii, Niemcy;

- Posiada 5 oddziałów produkcyjnych;

- Posiada 14 magazynów;

- Posiada 250 doradców handlowych oraz 100 pracowników w Dziale obsługi klienta;

- Posiada zdefiniowane pod kątem segmentów, 4 marki produktowe: illbruck, TREMCO, Nullifire oraz PACTAN, przy czym najszerszy asortyment skupiony jest wokół marki illbruck – uszczelnianie i klejenie w segmencie okien, elewacji oraz prac wykończeniowych;

- Kluczowa data dla firmy – 2005 (fuzja, RPM International przejmuje spółkę illbruck Sealant Systems

  i łączy ją z Tremco Europe, tworząc oddział Tremco illbruck International);

- W Polsce od 14 lat;

 

 

23 dywizje handlowe

14 magazynów

250 doradców handlowych

100 pracowników w Biurze Obsługi Klienta

 

O firmie

tremco illbruck to europejski producent i dostawca wysokowydajnych rozwiązań w zakresie uszczelniania, klejenia, systemów podłogowych i hydroizolacyjnych, a także biernej ochrony przeciwpożarowej w budownictwie i przemyśle wytwórczym.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych produktów i usług w ramach naszych czterech marek produktowych: illbruck, TREMCO, Nullifire i PACTAN. Dzięki blisko 80-letniemu doświadczeniu, wyróżnia nas zrozumienie potrzeb biznesowych klientów. Nasza lokalna obecność oznacza, że służymy im pomocą codziennie, wspierając w optymalnym wykorzystaniu produktów. Rozumiemy specyfikę rynków lokalnych, norm i przepisów, aktywnie wykorzystujemy opinie klientów. Nasze "szyte na wymiar" rozwiązania, gwarantują sukces naszych klientów w każdym projekcie.

Zatrudniając ponad 1100 pracowników w 25 miejscach w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie, uzyskujemy roczne obroty w wysokości 290 mln EUR. Firma tremco illbruck jest jedną z sześciu niezależnych jednostek biznesowych RPM Inc.

 

Historia firmy

 

W 2005 r. połączyliśmy siły. TREMCO to firma założona w 1928 r. w Cleveland, w stanie Ohio, USA. Zyskała sławę w Stanach Zjednoczonych, Europie i na Środkowym Wschodzie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w dziedzinie uszczelnień, pokryć dachowych, hydroizolacji, jak również szyb zespolonych (IG) i szklenia strukturalnego (SSG). Z kolei powstała w 1952r. w niemieckim Leverkusen firma illbruck, jest dostawcą rozwiązań przede wszystkim do montażu i uszczelniania okien. Każda z tych firm miała wypracowaną renomę. Obydwie były firmami rodzinnymi i liderami w swoich segmentach.

 

Od 2005 r. nieustannie rozszerzamy swoją działalność na rynkach europejskich. Korzystając z wielowymiarowej synergii, zreformowaliśmy strukturę i procesy w firmie. Obecnie nasz know-how koncentruje się na pięciu Centrach Kompetencji rozmieszczonych w całej Europie. Wszystkie te jednostki posiadają certyfikaty ISO, a obecnie trwa proces certyfikacji według jeszcze bardziej restrykcyjnej normy OHSAS 18001.

 

 

Opis marki handlowej illbruck

illbruck – marka produktowa firmy tremco illbruck o największym asortymencie produktów spośród wszystkich marek firmy. Produkty i systemy służą do uszczelniania i klejenia w segmencie okien, elewacji oraz prac wykończeniowych.

 

Opis grup asortymentowych

 

 

Główne grupy asortymentowe marki illbruck: taśmy rozprężne impregnowane, folie i membrany okienne, piany montażowe, kleje oraz uszczelniacze hybrydowe (profesjonalna chemia budowlana).

 

 

Więcej informacji na stronie: www.tremco-illbruck.com

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.