METAL-PLAST

Logo METAL-PLAST

wpis pełny

Metal-Plast Sp. z o.o., Sp. K. istnieje od 1994 roku. Głównym profilem działalności firmy jest recykling odpadów PVC i aluminium powstających przy produkcji okien.

Główna siedziba znajduje się w Świebodzicach, gdzie firma posiada dwa zakłady produkcyjne i magazynowe. Procesy produkcyjne przebiegają w halach o łącznej powierzchni 4000 mkw. Całkowita powierzchnia przeznaczona do składowania odpadów to 14500 mkw. Obecnie w firmie zatrudnionych jest 150 wykwalifikowanych pracowników.

Metal-Plast współpracuje z ponad 800 producentami stolarki okiennej z PVC i aluminium na terenie całego kraju. Od obsługiwanych firm odbierany jest każdy rodzaj odpadu powstający podczas produkcji okien, w tym również wióry powstające podczas cięcia profili. Odbiory odpadów dokonywane są systematycznie i terminowo. Każdy region kraju odwiedzany jest z częstotliwością nie mniejszą niż raz w tygodniu.

Nowoczesny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie w recyklingu odpadów pozwalają na uzyskiwanie przemiałów i regranulatów najwyższej jakości.

Metal-Plast świadczy także usługi mielenia odpadów z parapetów, odpadów poprodukcyjnych ze stolarki PVC i profili PVC w odcinkach 6 metrowych, a także usługi separacji zanieczyszczeń mogących wystąpić w już zmielonych odpadach. Odbiorcami przemiałów i regranulatów są czołowi, krajowi i zagraniczni producenci profili okiennych i parapetów.

Firma posiada zezwolenie na transport i przetwarzanie odpadów, które gwarantuje pewną współpracę bez obaw o dalszy los przekazywanych materiałów.

Profile transportowo-montażowe

Profile transportowo-montażowe

Regranulaty PVC

Regranulaty PVC

Recykling PVC

Recykling PVC

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.