D+H Polska sp. z o.o.

Logo D+H Polska sp. z o.o.

wpis pełny

Siedziba główna:

ul. Polanowicka Północna 8
51-180 Wrocław
mapa
tel. 071 3235250
e-mail: dh-polska@dh-partner.com
fax 071 3235240


województwopowiat

Przedstawiciele handlowi

Imię i nazwisko Województwa Telefony E-Mail
Artur Pilsak lubelskie
podkarpackie
502 187 320 artur.pilsak@dh-partner.com
Piotr Maciejczuk podlaskie
504 001 714 piotr.maciejczuk@dh-partner.com
Sebastian Świtalski dolnośląskie
opolskie
504 001 713 sebastian.switalski@dh-partner.com
Marcin Grzeszkowiak lubuskie
wielkopolskie
509 07 39 55 marcin.grzeszkowiak@dh-partner.com
Arkadiusz Rybarczyk mazowieckie
512 473 351 arkadiusz.rybarczyk@dh-partner.com
Kamil Kasprzak łódzkie
świętokrzyskie
500 111 261 kamil.kasprzak@dh-partner.com
Robert Cherek kujawsko-pomorskie
pomorskie
warmińsko-mazurskie
507 135 709 robert.cherek@dh-partner.com
Grzegorz Konczelski małopolskie
śląskie
504 001 712 grzegorz.konczelski@dh-partner.com

Sprzedawcy

Województwo Miejscowość Adres Telefon Więcej
lubelskie mapa Lublin ul. Inżynierska 5 pok. 207 502 187 320 więcej...

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.