EKO-OKNA S.A.

Logo EKO-OKNA S.A.

wpis pełny

EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku.

 

Produkcja odbywa się w czterech halach produkcyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Stawiamy na rozwój i innowacje. Nasza oferta ciągle się poszerza. Już dziś jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ponad 30 różnych systemów okiennych i drzwiowych – wykonanych z PVC, aluminium i drewna. Proponujemy także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe i moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzystamy tylko z wysokiej klasy materiałów pochodzących od najlepszych, europejskich dostawców. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa i trwałości. Działamy w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Posiadamy Certyfikat CE.

 

HISTORIA
Nasza historia rozpoczęła się w 1998 roku. Wówczas otworzyły się bramy pierwszego zakładu produkcyjnego Eko-Okien. Profesjonalne podejście do klienta, perfekcjonizm i działanie w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju szybko zaowocowały. Już w 2006 roku firma otworzyła sklep i magazyn w Belgii oraz rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne. Przełomowym momentem, który pozwolił nam rozwinąć skrzydła była z całą pewnością budowa zakładu produkcyjnego w Kornicach, którego otwarcie miało miejsce w 2009 roku. Dzięki tej inwestycji spółka zwiększyła nie tylko swoją moc produkcyjną, ale także zatrudnienie i asortyment. Oferta Eko-Okien poszerzyła się - z producenta okien PVC firma stała się potentatem branży stolarki otworowej. W 2012 roku firma rozpoczęła produkcję własnej marki okien. Mury fabryki opuściły wówczas pierwsze sztuki Eko Sun 70 i Eko Sun 90. Produkty te, dzięki wysokiej jakości i nieskazitelności wykonania szybko zaskarbiły sobie serca klientów. Milowym krokiem w rozwoju firmy było natomiast uruchomienie trzeciej hali produkcyjnej o powierzchni 20 tys. m2, co miało miejsce w 2015 roku. Kilka miesięcy temu firma wzbogaciła się również o własną lakiernię proszkową do malowania elementów aluminiowych, co pozwoliło na znaczne skrócenie czasu oczekiwania na realizację zamówienia. W październiku 2015 roku firma ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przekształciła się w spółkę akcyjną.


EKO-OKNA S.A. w liczbach:

17 lat doświadczenia
2000 pracowników
65 000 m2 powierzchni produkcyjnej
30 systemów okiennych i drzwiowych
160 nowoczesnych samochodów ciężarowych
5500 klientów i partnerów handlowych


SPONSORING

Działalność firmy Eko-Okna wykracza poza produkcję okien. Spółka czynnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności. Każdego roku wspieramy koncert charytatywny Gwiazdka Serc, który organizowany jest przez Raciborską Izbę Gospodarczą. Jesteśmy współorganizatorem biegu Eko-Cross po ziemi pietrowickiej. Oprócz tego finansowo wspieramy działalność klubów sportowych "Łamator" i KS Unia Racibórz oraz Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Cyprzanowie i Stowarzyszenia Monar-Markot - Domu Matki i Dziecka w Głubczycach. 

 

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.